Firma branży elektrycznej, sanitarnej, HVAC, mechanicznej, specjalizująca się w obsłudze zakładów przemysłowych na terenie górnego śląska zatrudni pracowników na stanowisku:

MECHANIK / ŚLUSARZ

  • Data publikacji:
  • 11-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Jaworzno
  • Stanowisko:
  • Mechanik

NOWREM GROUP DANIEL ŁATA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

MECHANIK/ŚLUSARZ

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno

Opis stanowiska:

  • remonty i naprawy maszyn budowlanych (koparki, ładowarki, spycharki, przesiewacze),
  • wykonywanie okresowych przeglądów (koparki, ładowarki, spycharki, przesiewacze),
  • naprawy układów mechanicznych i hydraulicznych,
  • prace ślusarskie na warsztacie oraz w terenie,
  • dbanie o wysoką jakość wykonania.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • minimum 2 lata praktyki,
  • znajomość budowy maszyn,
  • mile widziane prawo jazdy kat. „B” lub „C”
  • mile widziana umiejętność spawania elektrodą otuloną metodą 111 i/lub umiejętność cięcia palnikiem gazowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • profesjonalne zaplecze techniczne,
  • niezbędne profesjonalne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalno- pracowniczy,
  • szkolenia i certyfikacje branżowe.