Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjnej, specjalizującej się w różnorodnych dziedzinach, takich jak inżynieria przemysłowa, budownictwo przemysłowe, usługi montażowe oraz usługo serwisowe dla różnych sektorów, w tym przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetycznego, farmaceutycznego, spożywczego i wielu innych poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter-Spawacz 135/111

  • Data publikacji:
  • 16-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Austria, Linz, Holzhousen
  • Wynagrodzenie:
  • Monter: od 18 do 19 EUR netto / Spawacz 135/111: od 21 do 23 EUR netto
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Obowiązki:

1. Demontaż i montaż: demontaż uszkodzonych części pieca oraz montaż nowych lub naprawionych elementów.

2. Naprawa i wymiana części: naprawy lub wymiany różnych części pieca, takich jak izolacje termiczne, rury, zawory, urządzenia grzewcze itp.

3. Testowanie i kontrola jakości po zakończeniu montażu.

4. Spawanie elementow konstrukcji, korpusow stalowych

5. Przygotowanie materiałów do spawania, co może obejmować oczyszczanie, szlifowanie, cięcie i odpowiednie przygotowanie powierzchni spawanych elementów.

Wymagania:

1. Doswiadczenie w pracy na stanowisku montera pow. 5 lat.

2. Aktualne miedzynarodowe uprawnienia do pracy na platformach roboczych (IPAF).

3. Komunikatywny jezyk agnielski lub niemiecki.

4. Aktualne cetyfikaty spawalnicze na metode 135 oraz 111.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń