Manpower
Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta – firmy Hutchinson Poland - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN - PRACUJ U LIDERA BRANŻY AUTOMOTIVE

  • Data publikacji:
  • 27-10-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała (Wapienica), DOWÓZ z Cieszyna i Skoczowa

Operator maszyn

Nr ref. OMH/038/XRR
Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Wapienica), DOJAZD z CIESZYNA i SKOCZOWA

OPIS STANOWISKA:

Masz                    motywację do pracy?

Chcesz                 pracować tylko 14 dni w miesiącu?

Lubisz                  pracować z zespole?

Jeśli odpowiedziałaś/-eś TAK na trzy powyższe pytania, to być może Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobów gotowych
  • montaż detali
WYMAGANIA:
  • zdolności manualne
  • motywacja i chęć do pracy
  • chęć podjęcia długookresowego zatrudnienia
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym 2-zmianowym po 12 godzin
FIRMA OFERUJE:
  • pracę 14 dni w miesiącu (cały etat)
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy oraz zatrudnienia bezpośrednio pod firmę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system premiowy oraz dofinansowanie do transportu
  • pakiet benefitów pracowniczych – Manpower Premium (karta Multisport, atrakcyjne zniżki i rabaty)

Dodatkowe informacje:

Prosimy o przesyłanie CV na adres: maria.obrzud@manpower.pl w tytule wpisując OPERATOR MASZYN. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182) Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."