Opiekunka Seniora Anglia

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- zna język angielski w stopniu dobrym
- chce zarobić dobre pieniądze
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun Osób starszych(Live-in Care Assistent)  opieka 24h na dobę- (różne lokalizacje: min. Berkshire, Somerset)
waruki finansowe: £600 - £800 za tydzień

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Nie musisz mieć doświadczenia w opiece, zapewniamy bezpłatny kurs!

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Klient zapewnia:  pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com
W temacie prosimy wpisać: Live In Anglia

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń