INTERKADRA
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekun/ka z doświadczeniem dla Pana Hansa- zastępstwo na 10 tygodni

  • Data publikacji:
  • 09-03-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Opiekun/ka z doświadczeniem dla Pana Hansa- zastępstwo na 10 tygodni Miejsce pracy:Siegen, Niemcy

Zadania:
wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, czyli gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: rozmowy, spacery, opieka pielęgnacyjna, dbałość o zachowanie pór kąpieli, mycie włosów, czesanie, towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• prawo jazdy,
• dobry stan zdrowia,
• życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
• składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)
• gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie,
• zapewniamy wsparcie oraz pomoc ze strony naszego zespołu,
• pokrywamy koszty podróży w obie strony.