sm32 STUDIO

PHP Developer

  • Data publikacji:
  • 22-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Żywiec

sm32 STUDIO Marek Mucharski poszukuje do pracy osoby na stanowisko PHP Developer. Praca w trybie stacjonarnym w biurach w Żywcu.

Zadania

- projektowanie i implementacja serwisów www i aplikacji webowych w języku PHP,

- projektowanie baz danych,

- rozwój i utrzymanie aplikacji i serwisów www,

- testowanie aplikacji,

- tworzenie dokumentacji technicznej, dokumentowanie kodu,

- dbanie o jakość i bezpieczeństwo tworzonego kodu,

- współpraca z innymi programistami oraz pracownikami działu Obsługi Klienta.

Oczekujemy

- znajomości PHP 5/7 (OOP), popartej doświadczeniem w tworzeniu aplikacji,

- znajomości relacyjnych baz danych MySQL i / lub PostgreSQL,

- znajomości wybranego frameworka PHP,

- znajomości wzorców projektowych i architektonicznych (MVC),

- przynajmniej podstawowej znajomości technologii internetowych HTML / CSS / JS / CMS (Joomla, WordPress lub inne),

- znajomości zasad pracy z systemami kontroli wersji (np. Git),

- zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów, zaangażowania w realizowane projekty, terminowości oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,

- przynajmniej biernej znajomości jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

- chęci rozwoju i zdobywania wiedzy,

- nastawienia na długofalową współpracę.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji, specjalizującej się w realizacji zamówień publicznych,

- dostęp do firmowej platformy edukacyjnej - cotygodniowe szkolenia,

- pracę i rozwój w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie,

- ubezpieczenia grupowe,

- imprezy integracyjne,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich CV elektronicznie na adres rekrutacja@sm32.pl.