Vivien Work

Poszukujemy osób do pracy. Rugia, kelner, kucharz, os. sprzątająca, pracownik stołówki

  • Data publikacji:
  • 21-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Olsztyn

Poszukujemy : kelnera, kucharza, pracownika stołówki, osobę do sprzątania oraz pracownika za ladą

Od zaraz do końca października

Miejscowość: Rugia (160 km od Świnoujścia)

Oferujemy:

- zakwaterowanie w pokojach 1 os. (Tv, Internet),

- zakwaterowanie darmowe dla osoby osoby zajmujące się sprzątaniem, reszta pracowników płaci 220 €/ miesiąc

- wyżywienie: można wykupić  napoje + obiad za 3 € dziennie

-praca w 48 godz/ tygodniowo, 6 dni w tyg.

- zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę

Wynagrodzenie:

osoba do sprzątania - 1200 € netto

kelner, pracownik stołówki- 1300-1400 €  netto

pracownik za ladę: 1300 -1400 €

kucharz: 1500- 1600 €

wszyscy dostają napiwki do podziału

Wymagania :

znajomość bardzo dobrego niemieckiego na stanowisku: kelner i pracownik stołówki

komunikatywny niemiecki bądź dobry angielski na stanowisku kucharz

min. komunikatywna znajomość języka niem.- os. do sprzątania, pracownik za ladą

Zakres obowiązków:

Osoba do sprzątania:sprzątanie pomieszczeń, tarasu, toalet, pomoc w kuchni,

Pracownik za ladą: zmywanie naczyń, przynoszenie zamówień do stolika,

Pracownik stołówki: obsługa kasy w ogródku piwnym, przygotowywanie napoi, praca w zespole 3 os,

Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20

Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00