MANPOWER
Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników do pracy na stanowisku : Magazynier / operator wózka widłowego

Praca w Aleksandrowie Łódzkim - Magazynier / operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 23-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź , Zgierz , Ozorków , Pabianice , Konstantynów

Zadania:

  • załadunki transportu
  • kompletacja zamówień (praca ze skanerem)
  • zabezpieczanie towaru na czas transportu
  • praca w systemie 2-zmianowym lub 3-zmianowym

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym lub 3-zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca tymczasowa)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość korzystania z profitów w ramach programu Manpower Premium (karta multisport, ubezpieczenie PZU, prywatna opieka medyczna i inne)
  • darmowy dojazd

Osoby zainteresowane ofertą mogą składać CV również w Agencji Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion; p.I).