Multicar
Centrum Samochodowe Multicar w Kiełczowie zatrudni osoby do pracy na myjni!

Pracownik do myjni samochodowej

  • Data publikacji:
  • 13-11-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Kiełczów

Oczekujemy:
- Zaangażowania w wykonywaną pracę
- Sumienności i uczciwości
- Utrzymywania czystości
- Dbania o powierzony sprzęt
- Umiejętności pracy w zespole
- Dyspozycyjności
- Punktualności

Obowiązki:
- Obsługa myjni
- Sprzątanie wnętrza auta
- Kosmetyka samochodowa

Oferujemy:
- Przyjmujemy osoby bez doświadczenia. Jeżeli nie pracowałeś na myjni, przeszkolimy Cię
- Dobre wynagrodzenie
- Możliwość awansu oraz stale zwiększających się zarobków
- Prace na przejrzystych warunkach
- Stabilną posadę w biznesie
- Rozwój
- Umowę
- Stałą, a nie sezonową pracę, 5-6 dni w tygodni niezależnie od pory roku
- Ogrzewaną halę do mycia pojazdów
Zaplecze socjalne

Aplikując do centrum samochodowego Multicar, składasz swoją propozycję pracy do firmy, która posiada ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku, dzięki ciągłym inwestycjom. Jeszcze w tym roku zostanie oddana do użytku stacja kontroli pojazdów oraz cztery kolejne stanowiska mechaniki samochodowej, geometrii i serwisu klimatyzacji. Oferujemy Ci stabilną posadę, wysoką stawkę godzinową, dobrej jakości ubrania robocze, dogodne godziny pracy oraz miłą atmosferę w zgranym zespole. Firma znajduje się w Kiełczowie kilometr od granicy Wrocławia. Dobry dojazd autobusem.

Prosimy o kontakt telefoniczny 505175112 (wieczorem po 19) w celu umówienia spotkania. W razie problemów ze skontaktowaniem prosze o sms - oddzwonię.

www.multicar.info