Ensila Group / Ready Construct

Hydraulik, Monter, Brygady, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII

  • Data publikacji:
  • 16-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • HYDRAULIK, MONTER INSTALACJI SANITARNEJ
  • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

  • Montaż instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych
  • Naprawa instalacji kanalizacyjnych oraz grzewczych
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Biały montaż

Od nas otrzymasz:

  • Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę
  • Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc
  • Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
  • ·        Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zawodzie hydraulika
  • Umiejętności czytana rysunku technicznego
  • Brygady 2-4 osobowe (własny samochód na dojazdy)
  • Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 – Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń