Pracownik kontroli jakości

  • Data publikacji:
  • 17-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zwickau, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku: Pracownik kontroli jakości

Miejsce pracy: Zwickau, Niemcy

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zadań kontrolnych według planu
  • stosowanie się do wymaganych wytycznych dotyczących jakości
  • informowanie o odstępstwach
  • prowadzenie pełnej dokumentacji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • chęć pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • praca blisko granicy z Polską (około 220km od Zgorzelca)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • stałą stawkę godzinową, nadgodziny płatne dodatkowo
  • zapewnione zakwaterowanie
  • zwrot kosztów badań lekarskich
  • opiekę koordynatora i polskiego rekrutera przez cały okres zatrudnienia

KAMIL - 537 057 908

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń