Pracownik porządkowy Strzegom

OPIS

Poszukujemy kandydata do wykonywania prac porządkowych w Strzegomiu

Oferujemy:

  •  przyuczenie do wykonywanych zadań,

  • możliwość zatrudnienia od ZARAZ!

  •  Zadania:

  • utrzymanie czystości na terenie obiektu

  • realizacja powierzonych zadań.

  Wymagania:

  • zaangażowanie,

  • solidne wykonywanie zadań.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane proszone są o:

  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr tel. 510015076,

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

ID: 873532042

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń