Pracownik produkcji (do przyuczenia obsługi maszyn)

  • Data publikacji:
  • 22-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Ożarów Mazowiecki
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko pracownik produkcji (do przyuczenia obsługi maszyn).

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn montujących formy drukowe, maszyny do cięcia folii oraz maszyny laminującej.
  • Obsługa linii produkcyjnej / montażowej,
  • Obsługa specjalistycznych urządzeń mechanicznych i narzędzi,
  • Realizacja produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
  • Rejestracja parametrów procesu produkcyjnego,
  • Zapewnienie ciągłości pracy na linii produkcyjnej,
  • Utrzymywanie standardów czystości, czyli czyszczenie maszyn i obszaru produkcyjnego,
  • Uczestnictwo w działaniach usprawniających pracę,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Chęć do przyuczenia obsługi maszyn montujących formy drukowe, maszyny do cięcia folii oraz maszyny laminującej.
  • Wykształcenie średnie.
  • Umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych.
  • Umiejętność czytania podstawowej dokumentacji technicznej.
  • Zdolność do szybkiego uczenia się.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń