Pracownik produkcji w lakierni proszkowej

  • Data publikacji:
  • 06-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Pracownik produkcji lakierni proszkowej Opis stanowiska:
  • praca przy produkcji elementów metalowych
  • mocowanie metalowych elementów
  • transport elementów przeznaczonych do malowania
  • pakowanie elementów do wysyłki
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • odpowiedzialność, pracowitość, uczciwość
  • mile widziana znajomość języka francuskiego i możliwość wyjazdu własnym samochodem
Oferujemy:
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • stałą stawkę godzinową
  • zorganizowane zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
  • zwrot kosztów badań lekarskich
  • opiekę koordynatora i polskiego rekrutera przez cały okres zatrudnienia
  • całościowy udział w kosztach podróży do Francji

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń