Aflofarm Farmacja Polska

PRACOWNIK SANITARNY W OBSZARZE PRODUKCJI

Miejsce pracy: Ksawerów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Region: łódzkie

Twój zakres zadań:

  • prowadzenie procesów mycia i czyszczenia obszarów produkcji i pakowni
  • utrzymywanie właściwego stanu sprzątanych obiektów
  • przestrzeganie zasad oraz panujących standardów

Poszukiwane kompetencje:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość środowiska produkcyjnego
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność komunikowania się i współpracy
  • dobra organizacja pracy
  • dbałość o szczegóły
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę – to u nas standard
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń