Pracownik zbioru warzyw - bez znajomości języka obcego

  • Data publikacji:
  • 10-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Volker, Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 13,27e/h
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Pracownik zbioru warzyw – bez wymogu znajomość j. obcego - Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy, zajmującej się zbiorem i dystrybucją warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik zbioru warzyw

Lokalizacja – Volkel, Holandia

Start pracy – maj 2024

Wyjazdy z Warszawy:   02.05., 06.06., 20.06., 27.06.,

Oferta:

  • Umowa zlecenie – oddelegowanie do Holandii
  • Praca od poniedziałku do soboty (5:00-5:30 -  +/- 17:00)
  • 38h tygodniowo + nadgodziny
  • Zatrudnienie na cały sezon
  • Stawka podstawowa - 13,27 euro brutto/h (podwyżka stawki od 01.07)
  • Godziny pracy pomiędzy 38h a 48h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 8,25%
  • Godziny pracy pomiędzy 48h a 55h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 25%
  • Do podstawowej stawki godzinowej jest doliczany również dodatek wakacyjny i rezerwa urlopowa w wysokościach 8,33% i 10,92% - jest to wypłacane co miesiąc razem z wynagrodzeniem
  • Po zakończeniu sezonu, każdy z kierowców, który przez cały okres woził pracowników dostanie bonus w wysokości 100 euro brutto za każdy miesiąc
  • Zakwaterowanie – płatne ok. 90 euro/tydzień
  • Transport do pracy busem
  • Zorganizowany wyjazd busem z Warszawy do Volkel (koszt max. 160 euro)
  • Dojazd do Warszawy także na własny koszt

Zadania:

  • Zbieranie warzyw z pola
  • Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin
  • Pakowanie warzyw w pojemniki/opakowania/folie
  • Układanie warzyw w skrzyniach na paletach
  • Praca przy maszynie/pasie podajnym

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń