Projektant Instalacji Elektrycznych Niemcy

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

obowiązki:

  •  współpraca z inżynierami i technikami odpowiedzialnymi za pracę wykonanie prac końcowych
  • samodzielne sporządzanie i opracowywanie planów i rysunków technicznych w 3D
  • znajomość programów do projektowania np. AutoCAD, CAD System, 2D, MEP, Revit, Plancal nova

wymagania:

  • doświadczenie
  • znajomość programów AutoCAD, CAD System, 2D, MEP, Revit, Plancal nova
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  •  wykształcenie techniczne w zakresie projektowania instalacji elektrycznych

 oferujemy

  • długotrwała niemiecka umowa o pracę
  • Wynagrodzenie od 2500 Euro miesięcznie
  • bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku lub niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Projektant Instalacji Elektrycznych Niemcy "

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń