QA Junior/Tester

  • Data publikacji:
  • 13-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrów Wielkopolski, Zdalnie
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Hej!

Poszukujemy osoby na stanowisko QA Junior/Tester do pracy zdalnej na zasadzie dorywczej/w niepełnym wymiarze godzin. Jesteśmy otwarci na kandydatów bez doświadczenia zawodowego, ale z pasją do testowania oprogramowania oraz chęcią rozwoju w dziedzinie jakości.

Wymagania:

  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania na poziomie podstawowym.
  • Podstawowa wiedza w zakresie tworzenia aplikacji internetowych.
  • Znajomość podstawowych pojęć związanych z bazami danych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność w pracy.
  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności związanych z testowaniem oprogramowania.
  • Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych oprogramowania.
  • Tworzenie przypadków testowych oraz planów testowych.
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w celu zrozumienia wymagań i funkcjonalności.
  • Raportowanie i śledzenie błędów w systemie śledzenia usterek.
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu w celu omówienia postępu prac i planowanych testów.
  • Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku zespołowym.
  • Mentorstwo i wsparcie doświadczonych profesjonalistów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Odpowiedz na Ogłoszenie:

    Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

    • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
    • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
    • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
    • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń