KLAVER Sp. z o.o.
Serwisant kotłów- praca ze znajomością języka niemieckiego w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 15-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Halbe
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Posiadasz doświadczenie w pracach serwisowych kotłów grzewczych? Posiadasz prawo jazdy i własny samochód?

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Halbe

Oferujemy:

  • praca na 4 zmiany
  • niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Niemiec
  • dodatek świąteczny i urlopowy

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • ukończona szkoła w zawodach technicznych.
  • szkolenie w zakresie obsługi kotła grzewczego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia dodatkowych szkoleń
  • podstawowa znajomość programów Word, Excel
  • wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min.A2/B1)

Zakres obowiązków:

  • - eksploatacja, sterowanie i monitorowanie system energetycznego
  • - prace przeglądowe, konserwacyjne i naprawcze
  • - dokumentacja pracy
  • -przekazywanie zadań kolejnej zmianie

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Daria +48 577 901 944

Wiktoria +48 570 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. Częstochowa (KRAZ 18450)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń