BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.      Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.   Dla jednego z naszych Klientów, firmy zlokalizowanej w okolicach Aarhus, który od 2020 roku skupia się na produkcji efektywnych i konkurencyjnych pomp ciepła i systemów chłodniczych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG 141

  • Data publikacji:
  • 06-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • 8520 Lystrup, okolice Aarhus, Jutlandia Środkowa, Dania
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Zakres obowiązków:

  • Spawanie rur ze stali czarnej i nierdzewnej, grubości 2 – 12mm
  • Praca według rysunku technicznego.

Wymagamy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w spawaniu metodą TIG 141
  • Ważne certyfikaty spawalnicze ze stemplami (H-L045 mile widziany)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Otwartość na pracę w systemie rotacji 3/1, po rozpoczęciu pracy możliwa jest zmiana formy rotacji – do ustalenia indywidualnie z klientem
  • Elastyczność i samodzielność na podejmowanym stanowisku pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń