Firma DROP SA z siedzibą w Ostrzeszowie i Kępnie jest jednym z większych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. Aktualnie w związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. jakości

  • Data publikacji:
  • 18-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Kępno
  • Wynagrodzenie:
  • od 5200
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Kępno

Obowiązki:

  • Organizacja i bieżąca kontrola działań związanych z systemami kontroli jakości.

  • Weryfikowanie prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych oraz jakość surowców.

  • Ocena jakości wyrobów gotowych na podstawie obowiązujących specyfikacji oraz wymagań klientów.

  • Identyfikacja niezgodności w procesie produkcyjnym oraz koordynowanie wprowadzonych działań naprawczych, inicjowanie działań zapobiegawczych.

  • Analizowanie i rozpatrywanie reklamacji jakościowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (technologia żywności lub pokrewne).

  • Znajomość standardów jakości w obszarze bezpieczeństwa żywności (m.in. HACCP, IFS, BRC)

  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego HACCP.

  • Umiejętność pracy w zespole  i organizacja pracy.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Atrakcyjny system płacowy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (między innymi kursy językowe, szkolenia)

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka medyczna

Klauzula RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez DROP S.A z siedzibą w Ostrzeszowie, Al. Wojska Polskiego 1, w celu realizacji procesu rekrutacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń