Specjalista ds. projektowania opakowań

  • Data publikacji:
  • 04-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • woj. wielkopolskie
  • Stanowisko:
  • Projektant

Dzień dobry,

Aktualnie dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Projektowania opakowań

Lokalizacja: Śrem (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie opakowań oraz standów z tektury falistej,

  • Przygotowywanie rysunków technicznych umożliwiających kalkulację oraz wycenę narzędzi,

  • Tworzenie prototypów w odniesieniu do cyfrowej wizualizacji,

  • Wsparcie techniczne klienta w zakresie konstrukcji opakowań oraz standów,

  • Współpraca z działem produkcji oraz działem sprzedaży,

Nasze wymagania:

  • Znajomość oprogramowania CAD (praca w programie ArtiosCAD),

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku z możliwością przyuczenia,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń