Stowarzyszenie Teatr Komuna Warszawa zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. finansów i kadr

Obowiązki:

  • przygotowanie i bieżące prowadzenie dokumentów sprzedażowych i ich rejestrowanie w aplikacjach

  • rejestrowanie dokumentów finansowych w aplikacjach

  • nadzór nad wpływami

  • archiwizacja dokumentów

  • sprawy kadrowe (badania, bhp, urlopy), bieżąca obsługa spraw pracowniczych

  • przygotowywanie umów różnego rodzaju, także z kontrahentami zagranicznymi

  • stała współpraca z menedżerką finansową oraz księgowością

Nasze wymagania:

  • dokładność, skrupulatność, rzetelność, obowiązkowość

  • wykształcenie średnie

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, tj. w zakresie rachunkowości, bankowości, finansów

  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • podczas okresu próbnego: umowa - zlecenie w niepełnym wymiarze (około 40-60 godzin, maksymalnie 80 godz. miesięcznie)

  • elastyczne godziny pracy, możliwa częściowo praca zdalna

  • praca w centrum Warszawy

  • wynagrodzenie: 40 zł netto za godzinę

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń