LSJ Group

Technik utrzymania ruchu

  • Data publikacji:
  • 02-12-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Goleniów

GRUPA BOSCH REKRUTUJE!

… I POSZUKUJE TECHNIKA UTRZYMANIA RUCHU

Praca w zakładzie produkcyjnym grupy BOSCH w okolicach Szczecina,

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- Wyjazdy do Szwajcarii na szkolenia – w celu zapoznania się z technologią, maszynami

- Udział w przenoszeniu linii produkcyjnych ze Szwajcarii do Polski

- Mozliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie

OBOWIĄZKI:

- Zapewnianie odpowiedniej sprawności maszyn produkcyjnych

- Odpowiedzialność za wykrywanie usterek maszyn produkcyjnych oraz podejmowanie decyzji o następnych krokach związanych z ich usunięciem

- Utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych

- Przeprowadzenie TPM

- Wprowadzanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego, udoskonalanie maszyn

WYMAGANIA:

- Wykształcenie zawodowe/techniczne

- Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako mechanik utrzymania ruchu

- Doświadczenie i wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki

- Gotowość do pracy zmianowej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  na adres: techniczne@lsj.pl  w temacie podając: Technik utrzymania ruchu – grupa BOSCH

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski, 510 034 350, 91 814 52 57

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl