Technolog

  • Data publikacji:
  • 29-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • woj. kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko:
  • Technolog

Dzień dobry,

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog

Opis stanowiska:

  • optymalizacja procesów produkcji,

  • przygotowanie materiałów i próbek do badań certyfikacyjnych,

  • rozwiązywanie problemów jakościowych,

  • przygotowywanie receptur do planowanej produkcji,

  • nadzorowanie produkcji wyrobów zgodnie z obowiązującą dokumentacją,

  • testowanie i wprowadzanie do produkcji nowych surowców i półproduktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne / chemiczne (mile widziane w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii materiałowej, chemii polimerów),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • zainteresowanie tematyką przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • bardzo dobra znajomość programów MS Word i MS Excel,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • jasno określona ścieżka rozwoju,

  • dofinansowanie kursów i szkoleń oraz nauki języka angielskiego,

  • przyjazna atmosfera,

  • dodatkowe benefity tj. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, darmowe bilety na basen.

  • ryczałt na dojazdy dla osób spoza Wąbrzeźna.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń