Link Consulting
Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudni wykwalifikowaną osobę na stanowisko:

Technolog Maszyn i Urządzeń

  • Data publikacji:
  • 21-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Sosnowca

Obowiązki:

  • wdrażanie nowych procesów technologicznych,
  • projektowanie i modyfikacja oprzyrządowania maszyn i urządzeń,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną,
  • nadzór technologiczny nad pracą urządzeń i maszyn,
  • modyfikacja i konserwacja maszyn i urządzeń pod względem wymogów ISO 9001, ISO TS.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn),
  • doświadczenie na w/w stanowisku,
  • umiejętność obsługi oprogramowania CAD,
  • znajomość zagadnień dotyczących konstrukcji maszyn i elektromechaniki,
  • wiedza z zakresu ISO 9001, ISO TS,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office (Word i Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • uprawnienia SEP 1 KV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość doskonalenia zawodowego i szkoleń.