Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Produkcji (druk fleksograficzny) Lokalizacja: Poznań

Kierownik Produkcji (druk fleksograficzny)

  • Data publikacji:
  • 18-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Manager

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska:

 zarządzanie procesami produkcji
 planowanie i delegowanie zadań dla podległego zespołu,
 organizacja i nadzór nad działaniami załogi i zakładu,
 optymalne planowanie produkcji z uwzględnieniem terminowości, jakości i wydajności poszczególnych maszyn
produkcyjnych,
 planowanie i kontrola bieżących kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym,
 podejmowanie działań w kierunku optymalizacji i minimalizacji kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym,
 planowanie odpowiednich remontów i postojów maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
 organizacja i koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych stanowiskach produkcji,
 rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej,
 planowanie grafików pracy,
 nadzór nad infrastrukturą zakładu,
 organizacja i nadzór nad działaniami załogi i zakładu.

Wymagania:

 Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
 umiejętność zarządzania zespołem pracowników oraz organizacji pracy,
 znajomość języka angielskiego,
 doświadczenie w zarządzaniu produkcją,
 wykształcenie wyższe,
 mile widziana znajomość druku fleksograficznego,
 asertywność oraz inicjatywa w działaniu,
 wysoka motywacja oraz otwartość na nowe rozwiązania,
 orientacja na wynik,
 zdolność pracy w zespole,
 duża samodzielność i odpowiedzialność w pracy.

Oferujemy:

 możliwość wpływania na strategiczne decyzje biznesowe,
 umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
 system motywacyjny oparty na wynikach spółki i podległego obszaru oraz realizacji celów indywidualnych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń