Kierownik Produkcji (druk flexograficzny)

  • Data publikacji:
  • 08-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Dzień dobry,
rozpoczynam projekt rekrutacyjny, który być może będzie interesujący. Poniżej szczegóły:

Naszym klientem jest firma z branży opakowań oraz etykiet, dla której obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Organizowanie pracy w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie maszyn i urządzeń;
- Stała optymalizacja procesów produkcyjnych, jakościowych, logistycznych;
- Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją planów produkcyjnych wg wyznaczonych wskaźników;
- Dbałość o przestrzeganie standardów bhp oraz doskonalenie standardów pracy;
- Nadzór nad bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń;
- Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Dobra znajomość branży poligraficznej – techniki flexograficznej;
- Umiejętność efektywnego zarządzania pracownikami pracującymi w sytemie zmianowym;
- Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych oraz systemów zarządzania jakością;
- Wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Ubezpiecznie medyczne;
- Dobre i stabilne warunki zatrudnienia;
- Przyjazną atmosferę pracy;
- Pracę w fimie posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku;
- Niezbędne szkolenia i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych.

Proszę o informację czy powyższa oferta jest interesująca ?
Zachęcam do przesłania swojego aktualnego CV.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze mną.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń