Prywatna przychodnia specjalistyczna REX MEDICA z siedzibą w centrum Warszawy zatrudni KSIĘGOWĄ/KSIĘGOWEGO ze znajomością kpir i spraw kadrowo-płacowych do prowadzenia księgowości oraz biura firmy

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY ze znajomością kpir i spraw kadr-płac.

Podstawowe obowiązki:
- prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz innych ewidencji księgowych
- rozliczanie wynagrodzeń personelu placówki medycznej (umowy zlecenia i B-to-B), umów z firmami współpracującymi i NFZ
- sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS
- ewidencjonowanie i rozliczanie przychodów i wydatków
- przygotowywanie umów, zestawień, analiz i raportów
- przygotowywanie i wysyłanie dokumentów / faktur
- przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych
- prowadzenie biura firmy

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość podstawowych programów biurowych
- doświadczenie w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów
- znajomość przepisów podatkowych i ZUS
- doskonała organizacja pracy
- dokładność i sumienność
- odpowiedzialność
- zaangażowanie

Oferujemy:
- interesującą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie medycznej
- możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń