Operator linii produkcyjnej

  • Data publikacji:
  • 08-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Wynagrodzenie:
  • 5000 - 6000 zł brutto/msc
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator linii produkcyjnej

MIEJSCE PRACY: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii rozlewu, mieszania, pakowania

  • Praca z wózkiem widłowym

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesów produkcji

  • Raportowanie procesu i usterek

  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji

  • Utrzymywanie porządku na terenie zakładu produkcyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie nie wymagane

  • Chęć podjęcia stałej współpracy

  • Chęć do nauki

  • Punktualność, rzetelność, uczciwość

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Umiejętność obsługi wózków widłowych – mile widziane uprawnienia UDT

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Wolne weekendy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • System premiowy po okresie próbnym

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń