Firma Kryspak zatrudni operatora linii produkcyjnej.

Operator Linii Produkcyjnej

  • Data publikacji:
  • 26-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Kcyńska 17, 62-110 Damasławek
  • Wynagrodzenie:
  • 4000 netto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Opis pracy, wymagania oraz zakres obowiązków:

-Obsługa maszyny produkującej sól tabletkową
-Ważenie i pakowanie soli tabletkowej w worki
-Utrzymywanie ruchu maszyny
-Układanie worków na palecie
-Rzetelność, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
-Praca w systemie dwuzmianowym lub elastyczne godziny pracy, dostosowane do potrzeb produkcji.

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:
-Zatrudnienie w formie umowy o pracę
-Pełne wdrożenie nowego pracownika
-Pracę w przyjaznych warunkach

Umowę o pracę podpisujemy na okres 4 miesięcy.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny na numer 889293171.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń