Oferty Pracy w Zarabiaj.pl Pracownik ogrodnictwa - Oferta Pracy

Czego szukasz? np. zawód, stanowisko.
Gdzie? Miasto lub województwo.

Agencja Pracy Tymczasowej Partner Sp. J

Firma Partner Sp.J. obecnie poszukuje dla swojego Klienta - osoby na stanowisko Pakowacz przy sortowaniu jabłek Sadtków k. Belsk, 8km od Grójca

Pracownik ogrodnictwa

Data publikacji:
11.9.2013
Miejsce pracy:
Grójec, Sadtków k. Belsk
Branża:
Praca fizyczna

Opis Stanowiska:

Firma Partner sp.j. obecnie poszukuje osoby na stanowisko Pakowacz przy sortowaniu jabłek Sadtków k. Belsk, 8km od Grójca

Opis stanowiska:
Twoim zadaniem będzie zbiór jabłek w sadach. Będziesz odpowiedzialny za zrywanie owoców, układanie ich w skrzynkach oraz kontrolowanie ich jakości. Praca będzie odbywać się od połowy września do ok. 15 listopada.

Wymagania:
• Poszukujemy pracowników potrafiących pracować zespołowo, po szkołach rolniczych, ogrodniczych itp.
• Ważne jest dla nas doświadczenie które zdobyłeś wcześniej przy zbiorze jabłek

Obowiązki:
- sortowanie, przebieranie, pakowanie jabłek
Oczekujemy:
- mile widziane doświadczenie
, chęć do pracy
- osób studiujących ZAOCZNIE

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę od pon. do sob. 9-17
- stawkę 9,20zł/brutto

Uprzejmie informujemy, że odpowiadać będziemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr poz. 883)".