Manbroker Sp z o.o. dla Klienta - producenta kosmetyków poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - operator maszyn

Pracownik produkcji - operator maszyn

  • Data publikacji:
  • 29-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Gdynia
  • Wynagrodzenie:
  • 5000-6000 zł/brutto/mies.
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta;
  • podstawa wynagrodzenia miesięcznego od 5000 do 6000 zł/brutto (w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia);
  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze;
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, prywatną opiekę medyczną);
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców);
  • program poleceń pracowników;
      ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowanie mas kosmetycznych według opracowanej technologii;
  • kompletowanie surowców do produkcji mas kosmetycznych zgodnie z kartą parametrów;
  • wykonywanie zadań produkcyjnych;
  • obsługę i kontrolę pracy obsługiwanych urządzeń linii produkcyjnej;
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn;
  • przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.;
  TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI:
  • posiadasz wykształcenie min. średnie, techniczne lub branżowe
  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym
  • potrafisz swobodnie komunikować w języku polskim;
  • posiadasz doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym;
  • potrafisz dobrze zorganizować pracę własną;
  • charakteryzujesz się dokładnością, skrupulatnością i samodzielnością;
  • posiadasz doświadczanie w pracy przy produkcji kosmetyków - mile widziane;

Prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@manbroker.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń