Poszukujemy  Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiedzialny za poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz rozwojem współpracy biznesowej.

Przedstawiciel Handlowy

  • Data publikacji:
  • 29-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Wynagrodzenie:
  • 4000-7000 zł netto
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

 Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych.
  • Regularne wykonywanie telefonów oraz planowanie i realizacja spotkań biznesowych.
  • Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami oraz dbanie o ich potrzeby i oczekiwania.
  • Prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz raportowanie wyników swojej działalności.

Wymagania stanowiska:

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Znajomość rynku pracy oraz procedur rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra prezencja i wysoka kultura osobista

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży rekrutacyjnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie

    Jeśli jesteś osobą aktywną, lubiącą wyzwania i posiadającą umiejętności negocjacyjne, dołącz do naszego zespołu!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń