Specjalista ds. Sprzedaży / Przedstawiciel handlowy - od zaraz

  • Data publikacji:
  • 27-02-2024
  • województwo zachodniopomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy
Firma MK Job z siedzibą w Krakowie poszukuje do swojego zespołu doswiadczonych PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH Poszukujemy osób działających na terenie województwa:
  • zachodniopomorskiego
  • wielkopolskiego
  • dolnośląskiego
  Zakres obowiązków: • Budowanie sieci sprzedaży poprzez nawiązywanie kontaktów handlowych  • Organizowanie spotkań handlowych z potencjalnymi kontrahentami  • Utrzymywanie trwałych relacji z pozyskanymi Klientami  • Sprzedaż usług z zakresu rekrutacji oraz outsourcingu pracowników  • Prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy oraz dokumentów sprzedażowych  • Monitorowanie sytuacji w branży, w tym działania konkurencji   Wymagania: • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem   • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych • Prawo jazdy kat. B  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu  • Nastawienie na cel    Zapewniamy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa 4 000 zł netto + prowizja od sprzedaży ok. 10 000 zł netto • Telefon służbowy • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie     Dołącz do MK Job i postaw na swój rozwój właśnie z Nami!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń