Progresso
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości

  • Data publikacji:
  • 28-06-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Prudnik

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Prudnik

Główne zadania:

• Nadzór nad projektami wdrożeniowymi oraz przebiegiem certyfikacji ISO 9001,

• Nadzór na jakością produkowanych elementów,

• Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych, procesowych,

• Bieżący kontakt z dostawcami w zakresie norm jakościowych,
• Odpowiedzialność za dokumentację jakościową oraz technologiczną,

• Analiza systemów pomiarowych,

• Wdrażanie narzędzi jakościowych, szkolenia pracowników

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży odlewnictwa,

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości,
• Znajomość standardów ISO 9001,
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
• Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- interesującą i odpowiedzialną pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM w języku polskim i angielskim na adres praca@progresso.net.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]