Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży usług HR

Specjalista ds. Sprzedaży usług HR

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą na polskim rynku od 2006 roku, specjalizującą się w obszarze doradztwa personalnego. Nasza misja to indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniając skuteczne rozwiązania w zakresie Rekrutacji, Outsourcingu pracowniczego, Payrollingu i Outplacementu. Specjalizujemy się w obszarze Plastic&Packaging oraz Poligrafii.

W naszej pracy kładziemy nacisk na budowanie trwałych relacji zarówno z klientami, jak i kandydatami. Dążymy do doskonałości w każdym etapie procesu rekrutacji, zapewniając profesjonalizm, skrupulatność i pełne zaangażowanie.

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług HR do klientów biznesowych;

  • realizacja założonych celów;

  • ścisła współpraca z działem rekrutacji, nadzorowanie i oddelegowywanie zadań;

  • stały monitoring rynku z rozpoznaniem jego potrzeb.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług do B2B i znajomość technik negocjacyjnych;

  • łatwość nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych;

  • dynamizm, nastawienie na sukces i osiąganie celów.

Oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę;
  • zatrudnienie na podstawie umowy pracę/ zlecenie/ B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
  • możliwość doskonalenia zawodowego oraz rozwoju;
  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy.

Aplikuj teraz, dołącz do nas i wspólnie budujmy sukces!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń