Specjalista ds. HR

Aktualnie dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy :
Lokalizacja: Tarnowskie góry

Obowiązki:
* Kompleksowa opieka nad prowadzonymi projektami rozwojowymi pracowników.
* Określanie profili kompetencyjnych oraz budowanie ścieżek karier.
* Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie wdrażania wypracowanych projektów rozwojowych.
* Rekomendowanie działań naprawczo-rozwojowych.
* Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju ZZL w organizacji.
* Budowanie profili kompetencyjnych.

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe.
* Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w firmie produkcyjnej.
* Umiejętność budowania trwałych relacji z pracownikami.
* Znajomość języka angielskiego na poziomie sprawnej komunikacji.
* Znajomość procesów HR (rekrutacja, szkolenia itp.).
* Doświadczenie w koordynowaniu projektów HR.

Oferujemy:
* Zatrudnienie na pół etatu.
* Kontrakt B2B.
* Swobodę w działaniu.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń