Klient Zarabiaj.pl
East Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu.

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Data publikacji:
  • 29-08-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań, wielkopolske
Obowiązki:
- telefoniczne umawianie Klientów na spotkania z przedstawicielem handlowym,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
- budowanie bazy Klientów,
- inne prace biurowe.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięcy (z możliwością skrócenia), następnie przejście na umowę o pracę,
- pracę od pon- pt w godzinach 08:00-16:00,
- wysokie wynagrodzenie ( podstawa od 2000 zł netto),
- do wynagrodzenia podstawowego dodatkowo premie,
- pracę w młodym zespole oraz w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Poznania.

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego,
- znajomość technik sprzedażowych,
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- posługiwanie się poprawną polszczyzną oraz odpowiednia dykcja,
- umiejętności interpersonalne,
- pozytywne nastawienie i zaangażowanie.
- biegła obsługa komputera (Windows, MS Office).