Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami zainteresowanymi usługami kancelarii

  • Analiza potrzeb klienta

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów dla kancelarii

  • Realizacja celów miesięcznych

  • obsługa systemu CRM

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz analityczne

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

  • Umiejętność zainteresowania rozmówcy w krótkiej rozmowie

  • Znajomość branży prawnej/bankowej będzie atutem

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4 200 zł

  • Atrakcyjne prowizje od 2 000 do 6 000 zł

  • Premie uznaniowe za wyniki

  • Wyjazdy integracyjne, wyjścia firmowe

  • Wsparcie doświadczonego zespołu, trenera już od pierwszego dnia

  • Niezbędne narzędzia dla pracy (laptop, telefon)

O NAS

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą, która od wielu lat świadczy usługi na rynku prawnym oraz finansowym. Nasza firma współpracuje z renomowanymi podmiotami z oby tych sektorów, co pozwala nam na ciągły rozwój i rozległe możliwości kariery.

Dlaczego warto do nas dołączyć ?

1. Współpraca z leaderami: nasza firma ma przyjemność współpracować z wiodącymi podmiotami na rynku prawnym i finansowym. To doskonałe okazja dla nowych pracowników aby zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności.

2. Innowacyjne narzędzia: stawiamy na nowoczesność. Dzięki narzędziom, które posiadamy jesteśmy w stanie zoptymalizować naszą pracę.

3. Atmosfera pracy: w naszej firmie panuje przyjazna atmosfera, wspieramy się nawzajem, a każdy pracownik ma możliwość wyrażania swoich pomysłów i opinii.

4. Rozwój zawodowy: oferujemy szkolenia i możliwości awansu. Nasza firma inwestuje w rozwój w swoich pracowników aby mogli osiągać coraz wyższe cele.

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i pracować w dynamicznym środowisku - zapraszam do złożenia swojego CV i aplikowania do naszej firmy !

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń