Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

  • Data publikacji:
  • 14-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • podstawia + premia
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska: Firma Eko Polska, lider w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii, poszukuje doświadczonego handlowca, który dołączy do naszego zespołu w Krakowie. Poszukujemy pasjonata branży OZE, gotowego do aktywnej roli w promocji naszych innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej.

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań z zakresu OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, systemy magazynowania energii)

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi

  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych w dziedzinie OZE

  • Przeprowadzanie prezentacji technicznych i edukacyjnych dla klientów

  • Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych w sektorze OZE

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz analiza wyników

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii

  • Silne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Znajomość branży OZE oraz aktualnych trendów rynkowych

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania, w tym prowizje

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Udział w szkoleniach branżowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity pozapłacowe

  • wartościowe leedy

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń