Lepsza Praca

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - Zawiercie

  • Data publikacji:
  • 15-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Zawiercie

Lepsza Praca (13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, zakładu produkcyjnego poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Zawiercie

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wsparcie dla handlowców z Front Office
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów i relacji handlowych z obecnymi i nowymi klientami
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji handlowych
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy w kontaktach handlowych
  • Bieżąca obsługa klientów (stałe kontakty telefoniczne, czaty, pocztę elektroniczną)
  • Udzielanie informacji produktowej klientom
  • Selekcja, segregowanie i przetwarzanie zapytań ofertowych
  • Opieka nad procesem zamówień od złożenia do ich realizacji
  • Obsługa dokumentacji uzupełniającej do zamówień i sprzedaży
  • Monitorowanie płatności i wierzytelności klientów
  • Obsługa procesu reklamacyjnego
  • Organizacja spotkań krajowych i zagranicznych z klientami dla handlowców Front Office
  • Analiza ofert konkurencji
  • Monitorowanie potencjału rynkowego
  • Tworzenie raportów i analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)
  • Doświadczenie na stanowisku w dziale sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do sporadycznych delegacji służbowych
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dodatkowe ubezpieczenie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.