OTTO Polska Sp. z o.o.
W związku z dynamicznym rozwojem działu poszukujemy praktykantów

Praktykant w dziale HR

  • Data publikacji:
  • 25-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

OTTO Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Do naszego zespołu zajmującego się outsourcingiem personalnym poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant (praktyka bezpłatna)

Miejsce pracy: Warszawa (centrum)
Rozpoczęcie praktyki: czerwiec
Nr Ref.: PRAKTYKA/WW/06/2016

Praktyka skierowana jest do osób młodych, ambitnych i zaangażowanych, które pragną rozpocząć swoją karierę zawodową w gronie profesjonalistów w firmie o ugruntowanej pozycji.

Zadania, jakie możemy zaproponować:

• pomoc w procesie zatrudnienia/obsługi pracowników dla najbardziej rozpoznawalnych firm w Europie;
• udział w bieżących pracach administracyjno-biurowych;
• pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych;
• prowadzenie wywiadów telefonicznych;
• pomoc w przygotowaniu raportów oraz zestawień.

Dołącz do nas, jeśli:

• posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
• umiesz pracować w zespole, jesteś otwarty, entuzjastyczny i pełen inicjatywy.

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy, możliwość dostosowania godzin do innych zobowiązań;
• system szkoleń wewnętrznych;
• dynamiczną pracę pełną wyzwań,
• referencje po odbyciu praktyk.

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.
OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590