Personia
Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się polskiej firmy Bysewo, która oferuje szeroką gamę produktów m.in. materiałów budowlanych, okien, drzwi, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (branża budowlana)

  • Data publikacji:
  • 19-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk i okolice
  • Wynagrodzenie:
  • 4 000 - 6 000 zł netto wynagrodzenie podstawowe
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Jako członek zespołu otrzymasz:

  • Elastyczną formę zatrudnienia uwzględniająca Twoje oczekiwania: umowa o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie podstawowe (w wysokości od 4 000 do 6 000 zł netto) oraz atrakcyjny system prowizyjny.
  • Narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód służbowy.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Twój Zakres Obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami.
  • Bieżąca, profesjonalna obsługa klientów.
  • Kontrolowanie należności i monitorowanie płatności.
  • Wstępna windykacja należności w przypadku opóźnień w płatnościach.
  • Obsługa dokumentów sprzedażowych, dbanie o poprawność dokumentacji.
  • Negocjacje warunków handlowych z dostawcami.

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w sprzedaży - preferowane w branży budowlanej.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Zorientowanie na wynik.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne.
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Brzmi jak ciekawe wyzwanie dla Ciebie?

Aplikuj lub napisz wiadomość, aby poznać więcej szczegółów!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń