Creative Center

Przedstawiciel Handlowy - umowa o pracę

  • Data publikacji:
  • 03-10-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Dębica, woj. podkarpackie

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad 10 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży BHP i utrzymania czystości:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Wymagania

•Doświadczenie w sprzedaży do firm B2B
•Komunikatywność i zdolności interpersonalne
•Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
•Kreatywność i inicjatywa w działaniach
•Czynne prawo jazdy kat. B
•Skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów
•Znajomość technik sprzedaży
•Zaangażowanie w pracę

Obowiązki

•Pozyskiwanie Klientów biznesowych
•Opieka nad wdrażaniem podpisanych umów
•Sporządzanie ofert handlowych, organizacja spotkań i negocjacje handlowe z Klientami
•Realizacja planów sprzedażowych
•Raportowanie swojej pracy
•Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy

•Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Perspektywy rozwoju zawodowego
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
•Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
•Samochód służbowy również do użytku prywatnego
•Pełną wyzwań pracę

CV prosimy przesłać na adres rekrutacja@creativecenter.pl