Firma specjalizująca się w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz artykułach pierwszej pomocy poszukuje otwartej i zaangażowanej osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego. Poszukujemy dynamicznego kandydata do pracy na obszarze województw śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Jeśli jesteś zainteresowany/a i chcesz rozwijać się zawodowo w branży BHP i sprzedaży, zapraszamy do aplikowania.

Przedstawiciel handlowy w branży BHP

  • Data publikacji:
  • 19-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie
  • Wynagrodzenie:
  • od 6000 brutto
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klientów na wyznaczonym obszarze, zapewniając kompleksowe doradztwo w zakresie BHP i artykułów pierwszej pomocy.
  • Udzielanie fachowego wsparcie klientom, prezentowanie ofert handlowych oraz skuteczna realizacja zamówień.
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie trwałych relacji biznesowych.
  • Monitorowanie terminowych płatności i utrzymanie wysokiego standardu relacji z klientami.
  • Prezentowanie produktów oraz usług firmy, z wykorzystaniem umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Aktywnego podejścia do obsługi klientów poprzez doradztwo, ofertowanie, realizację zamówień oraz monitoring płatności.
  • Wykształcenia średniego.
  • Komunikatywności, umiejętności prezentacyjnych oraz negocjacyjnych.
  • Samodzielności w działaniu oraz prawa jazdy kategorii B z minimum 2-letnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdu.
  • Znajomości obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office.
  • Doświadczenie w ratownictwie medycznym będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie w wysokości 6000 zł brutto, z możliwością premii zależnych od osiąganych wyników.
  • Umowę o pracę + prowizję od sprzedaży.
  • Szkolenia i niezbędne narzędzia do pracy.
  • Środowisko, które wspiera Twój rozwój zawodowy.
  • Możliwość pracy w firmie, która stawia na profesjonalizm, oraz udoskonalanie i optymalizację procesów sprzedażowych.

Zapraszamy do kontaktu:

pod numerem: 22 859 02 16

oraz przez e-mail: cv@jobs.pl