Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Accountant/Senior Accountant with German

  • Data publikacji:
  • 27-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która posiada w Centrum Poznania swoje SSC, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starsza/y Księgowy/a z językiem niemieckim
Lokalizacja: Poznań, Grunwald

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację zadań w ramach danego obszaru księgowości (księga główna, środki trwałe lub raportowanie)
  • Dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań
  • Udział w projektach usprawniania procesów księgowych
  • Coaching młodszych księgowych
  • Współpraca i wspieranie członków zespołu w codziennej działalności.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane finanse i rachunkowość, ekonomia i pokrewne)
  • Doświadczenia w przynajmniej jednym obszarze księgowym (zobowiązania, należności, środki trwałe, księga główna) lub pełnej księgowości
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodyscypliny oraz zdolności do pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie,
  • Wynagrodzenie na poziomie 6000-7000 brutto,
  • Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Pakiet relokacyjny- dostosowany do potrzeb kandydata,
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości,
  • Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.