SpeedApp
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy

Administrator MySql/Linux

  • Data publikacji:
  • 22-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Administrator Baz Danych

Database Administrator/Linux
Lokalizacja: Warszawa (Raszyn), możliwa praca zdalna 3 dni w tygodniu.

Obowiązki:

• Konfiguracja i administracja systemów operacyjnych i aplikacji, troubleshooting
• Konfiguracja i utrzymywanie środowisk developerskich i produkcyjnych
• Obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych
• Automatyzacja powtarzanych czynności i skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania
• Odpowiedzialność za bezpieczeństwo serwerów
• Współpraca z programistami w procesie przygotowania oprogramowania.

Wymagania:

• B. dobra znajomość bazy MySQL (klaster, optymalizacja, utrzymanie, kopie zapasowe etc.), oraz PostgreSQL
• Administracja serwerami Linux (w tym konfiguracja Apache, nginx)
• B. dobra znajomość Ansible, git
• Doświadczenie w pracy z Veeam, Openstack, Proxmox
• Doświadczenie w pracy z aplikacjami w PHP
• Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego.