Biuro Nieruchomości
Agent ds. Nieruchomości - poszukujemy do naszego biura!

Agent ds. Nieruchomości

  • Data publikacji:
  • 31-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie i prezentowanie nieruchomości: mieszkań, domów, działek i in. nieruchomości komercyjnych w Krakowie i okolicach,

- budowanie i utrzymywanie, jak najlepszych relacji z naszymi Klientami,

- obsługa transakcji związanych ze sprzedażą.

Poszukujemy:

- osób w pełni zaangażowanych w pracę, chętnych do rozwoju i nauki

- najchętniej z doświadczeniem w zawodzie / wymóg nie konieczny/,

- osób posiadających prawo jazdy.

Oferujemy:

- przeszkolenie oraz wdrożenie w tematykę obrotu nieruchomościami

- wynagrodzenie – do indywidualnego ustalenia,

- intensywną promocję przyjętych nieruchomości,

i in. ...

Jeżeli jesteś osobą ambitną, gotową do intensywnego działania i zarabiania zapraszamy do złożenia CV!