Coagumed gerinnungszentrum MVZ GmbH
W zwiazku z dynamicznym rozwojem naszego centrum medycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Anylityk medyczny

  • Data publikacji:
  • 11-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin/Niemcy
  • Stanowisko:
  • Laborant

Coagumed Gerinnungszentrum jest jedna z najnowoczesniejszych przychodni specjalizujacych sie w analityce zaburzen ukladu hemostazy. dzialamy bardzo preznie na niemieckim rynku medycznym.

W zwiazku z dynymicznym rozwojem naszej przychodni poszukujemy Technika analityki medycznej.

Zakres obowiązków

  • praca jako analityk laboratoryjny w zespole

Wymagania

  • wyksztalcenie kierunkowe-warunek konieczny!
  • komunikatywnosc
  • praca w zespole
  • chec rozwoju zawodowego
  • znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • prace w bardzo nowoczesnym laboratorium
  • opieke polskojezycznego koordynatora w miejscu pracy
  • zatrudnienie na okres dlugoterminowy
  • wsparcie w relokacji do Berlina
  • prace w stalych godzionach (wolne weekendy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i gratyfikacje swiateczne
  • przejecie kosztow kursu jezyka niemieckiego

Kandydaci bez doswiadczenia zawodowego sa rowniez mile widziani! Prosimy o przeslanie aplikacji w jezyku polskim lub niemieckim droga elektroniczna na adres: ws@coagumed.de z klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” lub poczta na adres: Coagumed Gerinnungszentrum GmbH z. Hd. Susanne Lescau (Ltd. MTLA) Tauentzienstr. 7 b/c 10789 Berlin